• HALOWE MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO

•   We środę 16 marca i czwartek 17 marca na Hali Lega w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu Oleckiego           w lekkiej atletyce szkół podstawowych rywalizowali uczniowie naszej szkoły - dziewczęta i chłopcy urodzeni         w latach 2009, 2008 i 2007r.

Były to bardzo udane zawody w wykonaniu naszych uczniów. W klasyfikacji generalnej szkół każda z naszych drużyn solidarnie zameldowała się na podium.

Drodzy uczniowie! Jesteśmy z Was dumni i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt 2009r. i młodsi:

1 miejsce SP 1 Olecko 🥇

Skład drużyny :

Amelia Gajewska , Sandra Gałażyn , Martyna Kaszkiel , Aleksandra Klepacka , Liliana Kozłowska , Marianna Matulczyk , Malwina Muszyńska , Lena Pskowska , Kalina Tatarczuk , Marianna Wasilewska , Magdalena Wyszyńska (opiekun Pan Robert Karniej).

Klasyfikacja drużynowa chłopców 2009r. i młodsi:

2 miejsce SP1 Olecko 🥈

Skład drużyny :

Mateusz Błaszak , Filip Drobiszewski , Adrian Dziedziach , Wojciech Gogacz , Filip Kupiński , Mikołaj Klimek , Gracjan Murawski , Emil Naruszewicz , Dominik Piotrowski , Kacper Rutkowski , Norbert Siergiej , Wiktor Sienkiewicz (opiekun Pan Kamil Szarnecki).

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt 2007 - 2008r.:

1 miejsce SP 1 Olecko 🥇

Skład drużyny :

Julia Chojnowska , Anna Kramarewicz , Nikola Piotrowska , Nina Radomska , Maja Zielińska , Julia Zięba , Hanna Żan (opiekun Pani Danuta Kisielewska).

Klasyfikacja drużynowa chłopców 2007- 2008r.:

3 miejsce SP1 Olecko 🥉

Skład drużyny :

Bartosz Gierak , Michał Grądzki , Bartosz Jankowski , Jakub Jankowski , Artur Kulesza , Jakub Naruszewicz , Piotr Saliński , Tymon Śnieżyński , Miłosz Truchan ( opiekun Pan Adam Wyszyński).

• Kiermasz słodkości na rzecz uczniów z Ukrainy

• PORTRET PANI WIOSNY

• W marcu odbył się konkurs plastyczny "Portret Pani Wiosny". Cieszył się dużą popularnością a wybór najlepszych był baaardzo trudny. W czterech grupach wiekowych nagrodzonych zostało po 5 osób (miejsca 1-3 i dwa wyróżnienia). Na zdjęciach nagrodzone prace.

Laueraci konkursu:

III miejsce Ludwik Kosobucki kl. 3a

wyróżnienie Marcel Mosiejko kl. 3a

wyróżnienie Hanna Sawicka kl. 3c

• Spotkanie w ramach doradztwa zawodowego

• W ramach doradztwa zawodowego 16marca uczniowie klas ósmych uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym, prowadzonym przez panią Anetę Puchalską. Młodzież została zapoznana z ofertą edukacyjną ZSLiZ w Olecku.

• Pięciu uczniów naszej szkoły w Kadrze Wojewódzkiej Piłki Ręcznej.

• Pięciu uczniów naszej szkoły reprezentuje woj. warmińsko-mazurskie w piłce ręcznej, tworząc Kadrę Wojewodzką. Są to:

Dominik Tylman 8a

Michał Tyczkowski 8a

Maksymilian Chodukiewicz 8b

Kacper Barszczewski 8c

Tymon Ciechanowski 8c

Szymon Muszyński 8c

W miniony weekend 04- 06.03.2022 r. w Sierpcu (woj. mazowieckie) odbyły się turnieje eliminacyjne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Ręcznej 2022. Kadra Wojewódzka Warmii i Mazur zajęła II miejsce , umożliwiając sobie udział w kolejnych turniejach pod koniec marca w Dąbrowie Białostockiej. Brawo, Chłopaki. Trzymamy kciuki!!!