• Laueraci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2021/2022

          Lp. Przedmiot Imię i nazwisko ucznia i uzyskany tytuł Opiekun
           1.

            Język polski

            Aniela Zofia Żylińska kl. 8b - laureat

            Aleksandra Kownacka kl. 8b - finalista

           Katarzyna Muzykowska kl. 8c - finalista     

           Julia Żementowska kl. 8c - finalista

           Monika Kacprzyk 
           2.

            Matematyka

            Aniela Zofia Żylińska kl. 8b - lauerat  Katarzyna Kalejta  
           3.

            Język angielski   

            Veronica Pandora kl. 8b - finalista  Sylwia Szarnecka

           

          GRATULUJEMY!!!

        •   W konkursie plastycznym "NA RATUNEK ZIEMI" 

          zorganizowanym w ramach gminnego projektu "Głęboka termomodernizacja budynków oświatowych w Gminie Olecko"

          w kategorii wiekowej 10-12 lat:  III miejsce zdobyła Zuzanna Kropiwnicka z kl. 7b

          w kategorii 13 lat i więcej: II miejsce zajęła Nikola Laszkowska kl.7b,  III miejsce Antonina Słyszewska kl. 7b

               Serdecznie gratulujemy!

          28.03.2022r.

          Fotorelacja z wystawy zwycięskich prac

           

        • W II Wojewódzkim Konkursie Piosenki "Piosenka na dobre i na złe" - 

          26.03.2022r.

          I miejsce wywalczyła Natalia Sadłowska kl. 8b

           BRAWO! Gratulujemy!!!

                

        • KONKURS FOTOGRAFICZNY "MATEMATYKA W OBIEKTYWIE"

          W tegorocznej edycji konkursu "Matematyka w obiektywie" organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Jana  Kochanowskiego w Olecku wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.15.03.2022r. podczas oficjalnej uroczystości odebrali nagrody.

          KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE - KLASY I-V:

          I miejsce               Bartosz Przemielewski - uczeń klasy 2b

          III miejsce            Natalia Wojciechowska - uczennica klasy 5a

          WYRÓŻNIENIE    Paweł Kulbacki - uczeń klasy 2a

          WYRÓŻNIENIE    Maciej Gryguć - uczeń klasy 2a

          WYRÓŻNIENIE    Marcel Borys - uczeń klasy 4a

          WYRÓŻNIENIE    Jakub Wojciechowski - uczeń klasy 2b

          WYRÓŻNIENIE    Natasza Omilian - uczennica klasy 2a

          KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE - KLASY  VI-VIII

          II miejsce           Aniela Żylińska - uczennica klasy 8b

          III miejsce          Piotr Romotowski - uczeń klasy 7b

          III miejsce          Julia Żementowska - uczennica klasy 8c

                                                                                         GRATULUJEMY !!!

           

          Fotorelacja z rozdania nagród w I LO w Olecku

        • W IV Powiatowym Turnieju Językoznawczym "Po prostu - po polsku!"

          04.03.2022r. reprezentacja naszej szkoły zdobyła:

          I miejsce - w składzie: Aniela Zofia Żylińska kl. 8b, Anna Bednarek kl. 8b, Julia Żementowska kl. 8c, opiekun p. Monika Kacprzyk

          GRATULUJEMY!!!

          Link do zdjęć na stronie organizatora konkursu - SP4 w Olecku

           

        •  

          W FINALE POWIATOWEGO KONKURSU „SUDOKU LUBIĘ TO” - 23.02.2022 r.

          W KATEGORII - SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III nasi uczniowie zdobyli:

          I miejsce Paweł Kulbacki kl. 2a, opiekun p. Halina Matwiejczyk

          III miejsce Marcel Mosiejko kl. 3a, opiekun p. Agnieszka Rudowicz

           

          W KATEGORII - SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI nasi uczniowie zdobyli:

          II miejsce Natalia Wojciechowska kl. 5a, opiekun p. Dorota Brodowska-Domel

          GRATULUJEMY!!!!

           

          FOTORELACJA POWIATOWEGO KONKURSU "SUDOKU LUBIĘ TO"

        • Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022

          Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Opiekun
          1.

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego 

          Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty 

           Aleksandra Kownacka

           Katarzyna Muzykowska 

           Julia Żementowska

           Aniela Zofia Żylińska

           Monika Kacprzyk 
          2.

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

          Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty 

          Aniela Zofia Żylińska  Katarzyna Kalejta
          3.

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego 

          Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty 

          Veronica Pandora  Sylwia Szarnecka

          GRATULUJEMY!!!