• Pięciu uczniów naszej szkoły reprezentuje woj. warmińsko-mazurskie w piłce ręcznej!!!

• Pięciu uczniów naszej szkoły reprezentuje woj. warmińsko-mazurskie w piłce ręcznej, tworząc Kadrę Wojewodzką. Są to:

Dominik Tylman 8a

Michał Tyczkowski 8a

Maksymilian Chodukiewicz 8b

Kacper Barszczewski 8c

Tymon Ciechanowski 8c

Szymon Muszyński 8c

W miniony weekend 04- 06.03.2022 r. w Sierpcu (woj. mazowieckie) odbyły się turnieje eliminacyjne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Ręcznej 2022. Kadra Wojewódzka Warmii i Mazur zajęła II miejsce, umożliwiając sobie udział w kolejnych turniejach pod koniec marca w Dąbrowie Białostockiej. Brawo, Chłopaki . Trzymamy kciuki !!!

• 2021/2022

• krajowy

• Izabela Ćwirko

• Mistrzostwa Polski · krajowy · 2021/2022
          • Dwie uczennice naszej szkoły: Izabela Ćwirko i Amelia Gajewska zdobyły tytuły Mistrza Polski na Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w pływaniu w płetwach w Gliwicach.
            Obie uczennice są zawodniczkami klubu OSN Amfiprion Olecko.
            Gratulujemy!
          • Amelia Gajewska

• Mistrzostwa Polski · krajowy · 2021/2022
            Obie uczennice są zawodniczkami klubu OSN Amfiprion Olecko.
            Gratulujemy!