• PODZIĘKOWANIA

• Serdecznie dziękujemy Panu Bartoszowi Sobierajowi za rekultywację nawierzchni boiska przy naszej szkole. Dzięki okazanej pomocy nasi uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania sportowe w bezpiecznych warunkach. Dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.

• NABÓR PROJEKTÓW W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

• Od 26 września do 5 października 2022r. mieszkańcy gminy Olecko będą mogli zgłaszać swoje pomysły do Budżetu obywatelskiego na 2023 rok. W ramach kolejnych edycji mieszkańcy zdecydują o przeznaczeniu 275 000 zł.

Na projekty inwestycyjne, np. budowa placu zabaw, doświetlenia przejścia dla pieszych, zagospodarowanie skweru, budowa przystanku – przeznacza się 250 000 zł, na projekty nieinwestycyjne, np. kino plenerowe, potańcówki, koncerty, szkolenia – 25 000 zł.

Ważne, aby pomysły wpisywały się w obszar zadań własnych gminy.

Katalog zadań obejmuje wiele obszarów, m.in. sport, rekreację, edukację, kulturę, komunikację, zieleń miejską.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:

• SUKCES SPORTOWY!

•

Droszewo w dniu 17.09.2022r. było gospodarzem Wojewódzkiej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego WM SZS - XXIX Warmińskie Biegi Przełajowe "Droszewo 2022".

Po przebyciu dalekiej drogi nasza szkoła w klasyfikacji drużynowej wywalczyła wysokie 5 miejsce na 19 startujących szkół.

Skład naszej drużyny :

Oliwia Bandysz, Marcel Borys, Martyna Kaszkiel, Aleksandra Klepacka, Mikołaj Klimek, Ludwik Kosobucki, Aleksander Kozłowski, Liliana Kozłowska, Marysia Matulczyk, Lena Pskowska, Nadia Radomska, Norbert Siergiej, Antoni Urbanowicz, Janusz Ziółkowski, Mateusz Żuryński.

Gratulujemy uczniom udanego występu i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Opiekunem naszej drużyny był Pan Robert Karniej.

Dziękujemy firmie Faster za bezpieczną podróż oraz Urząd Miejski w Olecku za współpracę.