W szkolnej bibliotece uczniowie klasy 2a wzięli udział w Elfowej Misji Współpracy. Słuchając bajki „Wielkie mi rzeczy” przenisoły się do fabryki zabawek, w której elfy musiały zmierzyć się z bardzo wymagającym prezentem.
Wnioski płynące z bajki uczniowie wykorzystali przy zadaniu praktycznym – wspólne zapakowanie prezentu.
Dzięki wspólnej pracy, podziałowi zadań, a przede wszystkim dobrej komunikacji cztery drużyny z powodzeniem wykonały założony plan.
Było wesoło, kolorowo i magicznie ale najważniejsze, że każda osoba miała swoje miejsce, nikt nie był samotny i niepotrzebny.
Pamiętajcie, że warto prosić innych o pomoc, gdy jej potrzebujemy.