• Frajda na płozach, nowy Kleks i obżarstwo

• Dwie klasy z naszej szkoły, 5c i 6b spędziły miniony poniedziałek nieco inaczej.

Wybrały się pod opieką wychowawczyń na lodowisko, żeby spróbować swoich sił na tafli. Warunki pogodowe iście zimowe nie były im straszne, gdyż ślizgali się w specjalnym pomieszczeniu.

Co się tam działo?! Niech pozostanie słodką tajemnicą. :) Dość powiedzieć, że upadkom czy trzymaniu się poręczy nie było końca i to panie wiodły prym na lodzie…

Nowa wersja znanej lektury szkolnej, projektowana w kameralnych warunkach, tylko dla naszej grupy, przypadła wszystkim do gustu. „Pana Kleksa” trzeba obejrzeć!

Nie obyło się oczywiście bez shoppingu, a na koniec fast food, mniam. Raz się żyje. :)

Wycieczkę uważamy za udaną. Uczniowie zaspokoili potrzeby poznawcze, ruchowe i kulturowe.

• XVII Zimowy Turniej Piłki Nożnej

• 11 stycznia odbyła się XVII edycja Zimowego Turnieju Piłki Nożnej, w której udziała wzięło sześć gminnych szkół. Drużyny walczyły o Puchar Dyrektora "Jedynki". Pogoda nie zawiodła - był śnieg i lekki mróz, a organizatorzy w trosce o komfort uczestników zapewnili ciepłą herbatę i grillowaną kiełbaskę. Jury pod przewodnictwem Pana Andrzeja Kamińskiego wytypowało najlepszego bramkarza - Hubert Luto SP1 w Olecku, zawodnika - Michał Ulikowski - SP w Wieliczkach i króla strzelców - Mikołaj Klimek - SP1 w Olecku.

Kolejność końcowa turnieju:

1. SP1 w Olecku