• "AKTYWNI BŁĘKITNI" - SZKOŁA PRZYJAZNA WODZIE 2021/2022

• Nasza szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym "Aktywni Błękitni", w ramach którego organizowane są i będą działania zmierzające do nabycia umiejętności racjonalnego gospodarowania zasobami wody i bezpiecznego z niej korzystania.

Głównym zadaniem Programu jest upowszechnienie i usystematyzowanie u uczniów wiedzy oraz wyrobienie poprawnych nawyków i postaw dotyczących wody oraz szeroko rozumianej gospodarki wodnej.

W programie tym biorą udział klasy: 6B, 6A oraz 7C, pod opieką wychowawców: Agnieszki Baranowskiej-Moroz, Adama Truchana i Marty Kosobuckiej.

• Bezpiecznie na lodzie

• W dniu 10.01.2022r. uczestnicy programu wzięli udział w szkoleniu "Bezpiecznie na lodzie".

• Lekcje o powodziach i suszach.

• Klasy biorące udział w programie "Aktywni Błękitni" uczestniczyli w lekcjach na temat powodzi i susz. Na lekcjach tych oglądali ciekawe prezentacje i filmy dotyczące tych zagadnień.