Co czytali nasi nauczyciele, kiedy byli mali?

30.05.2022 19:16
      Panie bibliotekarki z naszej szkoły przygotowały wystawę ulubionych książek z dzieciństwa nauczycieli. Zrobiło się sentymentalnie i ciepło, bo przyniesione przez nauczycieli książki obudziły wspomnienia z najcudowniejszych lat - czasów dzieciństwa. Wystawa okazała się być podróżą do przeszłości i ponownym spotkaniem z ulubionym bohaterem literackim. To jest właśnie magia książki!
      Zdjęcia: https://sp1olecko.edupage.org/album/#photos:album:198

Przerwa z książką

16.03.2022 19:36
      Promując czytelnictwo w naszej szkole, ustanowiliśmy dwa dni w miesiącu, w których będzie obowiązywała przerwa z książką. Poniżej zdjęcia naszych uczniów odadających się lekturze. Tak cicho podczas przerwy jeszcze nie było!

RATOWNICY CZYTELNICTWA

14.01.2022 18:32
      Nasza szkoła przystąpiła do projektu Fundacji Powszechnego Czytania pod nazwą "Ratownicy czytelnictwa". Celem projektu jest upowszechnianie czytelnictw w środowisku szkolnym. Angażując się w inspirowanie na rzecz czytelnictwa, staramy się o uzyskanie Certyfikatu Szkoły Ratowników Czytelnictwa.