• Zmiana terminu Dnia Sportu

• Z powodu złych warunków atmosferycznych Dzień Sportu dnia 1 czerwca zostaje odwołany. Odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy w najbliższym czasie.

1 czerwca zapraszamy na kiermasz pyszności, z którego dochód przekażemy choremu na raka Wiktorowi Nikielcowi.

• Dzień Sportu

• 1 czerwca w godzinach 9.00 – 12.00 w naszej szkole odbędzie się Dzień Sportu. W tym dniu zajęcia sportowe zastąpią lekcje. Uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 9.00 i po zajęciach wracają do domu.

Uwaga: w przypadku deszczowej pogody Dzień Sportu odbędzie się w innym terminie.

Również 1 czerwca odbędzie się kiermasz pyszności (bez względu na pogodę), z którego dochód przekażemy choremu na raka Wiktorowi Nikielcowi.

• ŚWIATOWY DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

• „Bo nasze uczynki wracają do nas. Może decyduje o tym przypadek, może los, ale tak czy tak wracają”.

Stephen King, Doktor Sen

Czy wiesz, że Ty również możesz zmieniać świat na lepsze?  Nie czekaj na dobry moment - zacznij dzisiaj, w Dzień Dobrych Uczynków!

Okazuj życzliwość wobec:

• innych osób,
            • zwierząt,
            • środowiska naturalnego.
          • AUDYCJA MUZYCZNA

• 19 maja w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna prowadzona przez Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Olecku. Audycja odbyła się w sali gimnastycznej a uczestniczyły w niej klasy 0-4.

• TURNIEJ RYCERSKI

• 18 maja naszą szkołę odwiedzili miłośnicy historii z Bractwa Rycerskiego w Gniewie, działający jako Chorągiew Zaciężna „Apis”. Uczniom z klas 1-4 zapewnili wiele atrakcji związanych z czasami średniowiecza i zwyczajami rycerskimi.

• LAURKA DLA STRAŻNIKÓW LASÓW - ODPOWIEDŹ

• Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy, za udział w akcji Laurka dla Strażników Lasów i przesłanie cudownych prac. W podziękowaniu za zaangażowanie w najbardziej kolorowe życzenia dla Strażaków i Leśników, w załączeniu przesyłamy certyfikat uczestnictwa w naszej akcji.