• Wyprawka 2022/2023

• Wyprawka do oddziału przedszkolnego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki do religii w klasach II-VII:

- kl. 2  "Odkrywamy królestwo Boże", wyd. Jedność, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak;

- kl. 3 podręcznik "Poznaję Jezusa", wyd. Jedność, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, zeszyt ćw. dla kl. 3 szkoły podstawowej "Poznaję Jezusa";

- kl. 4 "Miejsce pełne BOGActw" wyd. Jedność, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek;

- kl. 5 "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy" wyd. Jedność, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak;

- kl. 6 "Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno" wyd. Jedność, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak;

- kl. 7 "Szczęśliwi, którzy czynią dobro" wyd. Jedność, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak;

• Wycieczka do Biskupina i Torunia

• W dniach 13 - 15 czerwca uczniowie klas 6b, 7a i 7c wzięli udział w wycieczce dofinansowanej z programu ministerialnego "Poznaj Polskę". Pierwszym punktem programu wycieczki było Muzeum Archeologiczne w Biskupinie. Tam uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej "Od płacidła do monety". Kolejnymi punktami były umiejscowione w sercu Torunia oddziały Muzeum Okręgowego w Toruniu - Dom Mikołaja Kopernika oraz Muzeum Twierdzy Toruń. W legendarny świat Torunia uczniowie zostali przeniesieni w Domu Legend Toruńskich. Oczywiści nie zabrakło wizyty w toruńskim planetarium, a także podziwiania interaktywnych wystaw w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Nad przebiegiem wycieczki czuwali opiekunowie - pani Marta Kosobucka, pan Adam Truchan oraz ks. Paweł Lenda. Zarówno uczniowie jak i opiekunowie przywieźli do Olecka niezapomniane chwile, które jeszcze długo będą wspominać. Link do zdjęć z wycieczki poniżej.